שאלות נפוצות

מי אנחנו?

OMGDEAL הוא אתר המרכז מבצעים, הנחות וקופונים מאתרים לוקאליים כמו וואלהשופס, באליגם, עזריאלי, KSP ועוד, ומאתרים בינלאומיים כמו אמזון, ebay, iherb, gearbest, אלי אקספרס ועוד.

 

האתר מנסה להציע מוצרים עם הנחות ומחירים אטרקטיביים בתחומים רבים, לפעילויות אטרקטיביות, למסעדות, להופעות, לחופשות וצימרים, למכוני יופי ואסתטיקה ועוד...

 

מה זה בכלל קנייה חברתית?

 

קנייה חברתית או קבוצתית היא מכירה שמאפשרת לצרכנים להתאגד כדי לרכוש שירותים ומוצרים באינטרנט בהנחה. מודל זה הוא אחד המודלים בשימוש אתרי מסחר אלקטרוני.

הסחר האלקטורני בארץ בשנים הראשונות "אימץ" את המכירה הקבוצית ואתרים כמו נטאקשן (כבר לא קיים) וואלה שופס ו P1000 היו הראשונים שהציעו ללקוחות מכירה קבוצתית. אתרים אלה הציעו מחירים אטרקטייבים למוצרים בתנאי שמספר המשתתפים יגיע למינימום נדרש של קונים.

 

בשנים 2011/2012 עם התחזקות של גרופון העולמית קנייה חברתית באינטרנט הפכה לדבר לטרנד עוצמתי בעולם וגם בישראל מאות אתרים קמו והציעו קנייה חברתית ובנוסף כמו אתרים כמו : גרופאנץ (השם הקודם שלנו), גטאיט אול ודיילידי שריכזו את ההצעות מאתרי הקופונים.

 

טרנד הקופונים הלך ודעך ואתרי הקופונים כמו גרופון,עזריאלי ובאליגם הפכו להיות אתרי סחר רגילים שמציגים גם קופונים.

אנחנו OmgDeal גם אתר סחר שמציע קופונים ודילים אטרקטיביים.

 

זה יכול להיות מוצר פופולרי, שירות אטרקטיבי, מסעדה טובה, מקום בילוי ועוד ועוד!

נשמע לכם טוב? הירשמו עכשיו לדיוור היומי שלא תפספסו שום דיל!

 

 

איך רוכשים ?

 

מעוניינים לקנות? פשוט לחצו על הכפתור “לקניה ב” , תועברו לאתר שמציע את העיסקה ותוכלו לרכוש דרכו ישירות.

 
 בשלב זה אנחנו לא מוכרים ישירות. אנחנו מאתרים עיסקאות ודילים באתרים אחרים ומפנים אליהם לרכישה. מוכרים בשיטת האפילאציה (affilate)

 

האם השימוש באתר עולה כסף?

השירות ניתן חינם לחלוטין!

 

האם עולה כסף לקבל מייל יומי עם כל המבצעים?

כנ"ל - חינם לחלוטין!

 

ניתן לראות את המבצעים גם בפייסבוק?

לא אבל נשמח אם תעשו לייק